Mokslas, technologijos

Ilgaamžiškumą užtikrina aliuminio langai


Šie langai turi daugybę privalumų, vienas didžiausių – tai ilgaamžiškumas. Tokie langai išsilaiko mažiausiai 80 metų ir turi savybę nerūdyti.
Aliuminio langų savybės. Dėl atsparumo korozijai savybės, aliuminių langų rėmai reikalauja mažai priežiūros ir yra atsparūs atšiauriam klimatui. Skirtingai nuo daugelio kitų medžiagų, aliuminis neišbrinksta, neįtrūksta, neįskyla ir neškrypsta bėgant laikui. Taip yra užtikrintai pratęsiamas produkto gyvavimo laikas.
Rėmų spalvų įvairovė taip pat nenuvilia. Didelis privalumas, kad spalva išsilaiko labai ilgai.
Aliuminiai langai sumažina anglies pėdsakus. Per visą pastato tarnavimo laiką, energijos taupymas didėja iki 100 kartų. Pastatams, kurie naudojasi elektriniu šildymu, ar gyvenantiems šiltuose kraštuose naudojantis kondicionieriais, taupymo efektyvumas gali padidėti ir iki 300 kartų.
Langams būdingas geras prieinamumas. Atsižvelgiant į gamintoją, aliuminio rėmai gali būti pigesnis variantas nei kiti rėminimo variantai, suteikiant tvirtą ir ekonomišką langų pasirinkimo sprendimą. Tai pat galima pasiekti gerus energijos taupymo rezultatus.
Dizainui netrūksta lankstumo. Aliuminiui būdingas stiprumas ir lankstumas. Langus galima gaminti ir nestandartinius, jei tik to nori jūsų vaizduotė. Begalinis masyvo sistemų pasirinkimas, įvairūs apdailos ir stiklo tipai suteikia platų langų statymo galimybių spektrą, nuo ekonomiškiausių iki labiausiai sudėtingų sistemų. Taip pat yra suteikiamos puikios šilumos savybės.
Aliuminis yra vienas iš geriausiai perdirbamų metalų, todėl tai garantuoja ekologiškumą. Apdaila. Aliuminių langų apdailos variantų asortimentas gali būti suderintas su bet kokiu namų dekoru. Dažymas milteliais aliuminio rėmams suteikia patrauklią apdailą. Vieną kartą padengus, nereikės perdažyti. Spalvinė gama suteikia laisvę susikurti norimą išvaizdą. Naudojant natūralių spalvų įvairovę nesunku įsilieti į aplinką.
Geras apdirbimas suteikia puikų atsparumą korozijai. Apdailos plačiai naudojamos tiek interjero tiek eksterjero aplikacijoms. Aluminiui galima suteikti ir medienos išvaizdą. Tam naudojami specialūs, patvarūs jūros milteliai. Jais padengtas aliuminis atrodo kaip medis, tačiau nereikalauja tokios priežiūros kaip mediena. Kadangi aliuminių rėmų nereikia perdažyti ir atnaujinti, jie nedaro žalingo poveikio, kuris išsiskiria į atmosferą. Perdirbant aliuminį jis reikalauja tik 5 procentų pradinės energijos, kuri yra naudojama jo gaminimo metu. Ši savybė išskiria aliuminį iš kitų langų rėminimo būdų ir įrodo jo patvarumą ir ilgaamžiškumą.

  1. Derinant su energiją taupančiais stiklais atitinka arba viršija energijos naudojimo standartus.
  2. Lengva priežiūra ir ilgaamžiškumas; nesibanguoja, neįtrūksta, neišsidalina.
  3. Energijos taupymo dėka sumažina anglies pėdsakus.
  4. Atsparumas korozijai bei atšiaurioms klimato sąlygoms.
  5. Kai kuriais atvejais kaina gali būti mažesnė nei kitų rėminimo konstrukcijų.
  6. Stiprumas, patvarumas, ilgalaikių dizaino variantų pasirinkimas.
  7. Ekologiškai patvarios medžiagos. Aliuminis – vienas geriausiai perdirbamų metalų.
  8. Galimybė aliuminiui suteikti medienos išvaizdą.
  9. Įvairių spalvų apdailos pasirinkimas puikiai derinsis prie bet kokio namų dekoro.

Apie hidro pavarų klasifikavimą.